Förtroendemannaregister

Bengt Rönnehäll (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges framtidsgrupp Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Myndighetsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31