Förtroendemannaregister

Anders Skogberg (SD)

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetslöshetsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Arvika Fastighets AB Ledamot 2019-04-26 - 2023-04-25
Civilförsvarsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet vård och omsorg Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14