Förtroendemannaregister

Sinziana Georgescu (S)

Bild på Sinziana Georgescu

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetslöshetsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Arvika Fastighets AB Ledamot 2019-04-26 - 2023-04-25
Civilförsvarsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges framtidsgrupp Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet vård och omsorg Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31