Förtroendemannaregister

Andreas Strandberg (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-03-30 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges framtidsgrupp Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Myndighetsnämnd Ersättare 2019-02-05 - 2022-12-31