Förtroendemannaregister

Helen Kensby (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnd Ledamot 2019-02-05 - 2022-12-31
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31