Förtroendemannaregister

Maria Carlsson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnd Ersättare 2019-02-22 - 2022-12-31