Förtroendemannaregister

Sebastian Bäckström (M)

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetslöshetsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Civilförsvarsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges namnberedning Andre vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet lärande och stöd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31