Förtroendemannaregister

Jan Westergren (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnd Andre vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Patientnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Andre vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31