Förtroendemannaregister

Jonny Andersson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvika Kommunnät AB Andre vice ordförande 2019-04-26 - 2023-04-25
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-04-14 - 2022-10-14